TECNOCOAT P-2049 jest dwuskładnikową membraną natryskową na bazie czystego polimocznika, o 100% zawartości części stałych, nieszkodliwą dla środowiska,
absolutnie wodoszczelną, chroniącą przed zużyciem w eksploatacji i korozją, doskonale przylegającą do podłoża, pozbawioną spoin i zakładów, która wysycha w ciągu zaledwie 4 sekund.
Dzięki doskonałej przyczepności do większości podłoży, można uzyskać bezpieczną i trwałą powierzchnię o właściwościach antypoślizgowych, nie ulegającą korozji ani rdzewieniu, w różnych kolorach. TECNOCOAT P-2049 charakteryzuje wyjątkowa trwałość wynikająca z właściwości chemicznych i parametrów mechanicznych materiału. Powłoka jest odporna na działanie szeregu substancji chemicznych: od kwasów, przez zasady po substancje ropopochodne.
Nie bez znaczenia jest też doskonała odporność na działanie czynników atmosferycznych, zabezpieczenie przed rozwojem bakterii, łatwość czyszczenia, a także możliwość zabezpieczania spoin i naroży.
Wszystkie te zalety sprawiają, że TECNOCOAT P-2049 wyraźnie wyróżnia się na tle innych produktów i systemów stosowanych na rynku, wyznaczając standard w nakładaniu powłok ochronnych i hydroizolacyjnych. Na stronie www.tecnopol.es znajdą Państwo szczegółowe informacje o naszych produktach oraz nowości.